Κουφάλια : ΠΑΟ Κουφαλίων - Αγροτικός Αστέρας 4-3

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αγροτικός Αστέρας 4-3 (μίνι ρεπορτάζ)
Ένα "χορταστικό" παιχνίδι πραγματοποιήθηκε σήμερα μεταξύ ΠΑΟ Κουφαλίων και Αγροτικού Αστέρα, με τελικό σκορ 4-3.
Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 3-0 με τέρματα των Αθανασιάδη (10'), Αϊβάζη (30') και Μαντζιούνη (33'), ωστόσο το ημίχρονο "έκλεισε" στο 3-1 χάρη σε γκολ του Ατζαμιδάκη στο 44'.
Στην επανάληψη και πιο συγκεκριμένα στο 83' ο Τσακίρης σημείωσε το 4-1, αλλά οι "σταχυοφόροι" μείωσαν στο τελικό 4-3 με τους Ματζίρη (87') και Ατζαμιδάκη (90' πεν.)

ΠΑΟ Κουφαλίων: Κύρου, Χαραλαμπίδης, Αϊβάζης, Χαριζάνης, Λιόντας, Γαβανάς, Αθανασιάδης, Τσακίρης, Μαντζιούνης, Υψηλός, Θωμαΐδης

Αγωνίστηκαν επίσης οι Λαζαρίδης, Μποχωρίδης και Κατσιπίδης
Αγροτικός Αστέρας: Χατζηβασιλάκης, Ιωαννίδης, Ζουλούμης, Μήτογλου, Γεωργιάδης, Κουκουλέκης, Κουτούσης, Αποστολίδης, Ατζαμιδάκης, Καπρέτσος, Γανωτάκης